HAKKIMIZDA

Anasayfa / HAKKIMIZDA

Doğrular Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Doğrular Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi kadrosundaki A, B, ve C sınıfına uzmanlığına dahil, her biri işinde ayrıca profesyonelleşmiş kadrosu ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda hizmetler vermektedir.

İşveren ve çalışanların sağlıklı ve güvenli bir şekilde hizmet verebilmeleri adına çalışmalar düzenlemekteyiz. Yaklaşık otuz yıllık bir geçmişse sahip olan şirketimiz bünyesinde birçok uzman ile iş yerlerinde seminerler vermekte ve işçilerin sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli tedbir ve önlemlerin alınması hususunda yardımcı olmaktayız. Yıllarıdır yaptığımız çalışmalar ile işçi sağlığı ve güvenliği konusunda emin adımlarla ilerledik ve bu konuyu her işverene ve işçiye aşılamaya gayret gösterdik. Hizmet vermiş olduğumuz firmaların iş kazalarını önemli ölçüde azalttık. Devam eden çalışmalarımız daha profesyonel ve daha güvenli bir şekilde devam etmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Değil İşçi Sağlığı ve Güvenliği

İşçi sağlığı ve güvenliği, Doğrular Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi tarafından kendine ilke edinilmiş bir tabirdir. Önce işçi sağlığı diyerek insan canına saygı gösteriyoruz. Osmanlı Devletinde maden işçileriyle başlayan işçileri korumaya yönelik yasalarımız günümüzde 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile devam etmekte ve Doğrular Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

6331 sayılı kanun çevresinde gerekli yükümlülüklerini yerine getiren üzerine düşen görevi sonuna kadar yapan Doğrular Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi dürüst ve çalışkan iş arkadaşları ile her zaman ileriye doğru yürümektedir. Yaptığımız çalışmalar sonunda kendi kendimizi değerlendirip aldığımız kararlar konusunda istişarede bulunaktayız. Böylelikle yapılan işlerin güvenilirliği ve doğruluğu kat ve kat teyit edilmiş olmaktadır. Bu yüzden Doğrular Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi sizler için her zaman en iyisini istemekte ve sizler için gece gündüz demeden, dur durak bilmeden hizmet vermektedir.

"Başınıza Bir İş Gelmeden Biz Gelelim"

DOĞRULAR ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ