• Doğrular OSGB`NİN

    GÜVENLİ DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ

  • BAŞINIZA BİR İŞ GELMEDEN

  • KAZANIN BÜYÜĞÜ İHMALİN

  • BAŞINIZA BİR İŞ GELMEDEN

HİZMETLERİMİZ

İş-Güvenliği-Uzmanlığı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, tehlike sınıfına uygun ve faaliyet gösterdiğiniz sektörde tecrübeli iş güvenliği uzmanı hizmetini Doğrular OSGB’den alabilirsiniz.

İş-Yeri-Hekimliği
İŞYERİ HEKİMLİĞİ

İşe yeni başlayan personeller için zorunlu olan bu raporu mevzuatta yapılan son değişikliklere göre sadece OSGB’ lerden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda birçok sektör için zorunlu olan ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporunu da işyeri hekimlerimiz size verebilir.

Risk-Analizi
RİSK ANALİZİ

iş güvenliği uzmanı, işyerinizdeki fiziksel, kimyasal ve biyolojik riskleri tespit edecek ve size ayrıntılı bir risk analizi raporu sunacak. Uzmanımız sadece risk analizi yapmakla kalmayacak, tespit edilen risklerin giderilmesinde de size danışmanlık yapacaktır.

İş-Sağlığı-ve-Güvenliği-Eğitimleri
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ

Bakanlığın üzerinde durduğu en önemli konulardan biri de mesleki eğitimdir. Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışan meslek gruplarının Mesleki Yeterlilik Belgesini alması zorunludur. Doğrular OSGB her sektöre bu eğitimi gerek kendisi gerekse çözüm ortaklarıyla sağlamaktadır.

Acil-Durum-Planlaması
ACİL DURUM PLANLAMASI

Bir acil durum, şirket çalışanlarının,şirket sahasında çalışan müteahhit firma personelinin,ziyaretçilerin veya yakın tesis yada yerleşim merkezlerinde bulunanların yaralanmasına veya can kaybına neden olabilen, tesisin üretimini kısmen veya tamamen durdurabilen, tesise veya doğal çevreye zarar veren, tesisin finansal yapısını veya toplumdaki imajını tehdit eden planlanmamış olaylardır.

Mobil-Sağlık
MOBİL SAĞLIK

OSGB’lerin iş yerlerine verdiği sağlık tarama hizmetlerinden birisinin de mobil sağlık uygulaması olduğu ifade edilebilir. Bu uygulamanın yapılabilmesi amacıyla mobil sağlık araçları ile belirli aralıklarla işyerlerine gidilerek bütün personelin gerekli sağlık taraması yapılmaktadır.

Referanslarımız